(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

 Ученици получили максимален брой точки (50)
на финалния кръг на Националното състезание, организирано от СБНУ

 

1 клас:    Ивайла Костова                  3 клас:    Илия Дюлгеров

                Йордан Котрулев                                Константин Костов

                Красимир Пандалиев                         Радослава Чавеева 

 

2 клас:     Виктория Стойчева

                 Костадин Пандев

     На 25.04.2015г. в Осмо СОУ "Арсени Костенцев" -  Благоевград се проведе областно състезание по Информационни технологии за ученици от I- IV клас.

     Състезанието се провежда за седми път. 

     Времетраене: 40 минути, в които трябва да се изготви проект по тема „Пролетни празници в България – традиции и обичаи”.

     Наши ученици участници в състезанието:

Беатрис Чолева     -   IV-б  клас

Мария Стоянова    -   IV-б  клас

Лилия Стоева         -   IV-в  клас

София Джинджева -  IV-в  клас

Ученици класирани за Национално финално състезание ( I - IV клас )
на 20.04.2015 год.

     Нашият ученик- Николай Георгиев, се представи отлично  и в литературното състезание„Стъпала на знанието. Български език и литература“ за ученици
5 – 12 клас от цялата страна. Това състезание се   организира по Програма „Стъпала на знанието“ на Сдружение „10 книги“. 

     На 1 - 3.05.2015г. в София се проведе II турнир по плуване  FINIS TALENT CUP. В него участваха 27 отбора (над 250 деца).

  Нашите участници завоюваха много медали:

    Емил Георгиев (4-а) - 1 златен, 1 сребърен и 2 бронзови медала.

    Гълъб Гогов (4-а) - 1 сребърен и 1 бронзов медал.

Поздравления за успешното представяне!

     Николай  се състезаваше с 307 свои връстници от цялата страна и успя да се класира за финалния кръг  след отличното му представяне на трите предварителни кръга. Поздравления и успех на финала!

фИНАЛИСТИТЕ ОТ ВЕЛИКДЕНСКО  МАТЕМАТИЧЕСКО  СЪСТЕЗАНИЕ! 
САНДАНСКИ  -  18.04.2015г. 

     На националните ПРОЛЕТНИ МАТЕМАТИЧЕСКИ СЪСТЕЗАНИЯ - БУРГАС ( 27 - 29 март 2015 г.) шестокласникът Николай Георгиев се представи блестящо. Сред многобройните участници от цялата страна (възпитаници на елитни математически гимназии) той зае четвърто място.                       БРАВО!!!  

Класирани ученици за областния кръг 

на националното състезание
"Ключът на музиката"

 

      1. Лилия Стоева           -  IV-в

      2. Елица Георгиева       -  IV-в

      3. Мария Стоянова        -  IV-б

      4. Цветелина Костадинова   -  IV-а

      5. Георги Шуманов               -  IV-а

      6. Кристиян Недялков          -  IV-а

      7. Валери Крумова              -  IV-а

           На 21-22 март 2015г. Елица Георгиева ( IV-в ) и Цветелина Костадинова  ( IV-а ) участваха в последния кръг на националното състезание "Ключът на музиката".

РЕЗУЛТАТИ
ОТ КОЛЕДНОТО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ! 

13.12.2014г. -    I място: Христо Гаврилов    -  II клас

                                 Васил Стойков        -  V клас

                                 Николай Георгиев   - VI клас

                                  Виктория Митова    - VII клас

III място:  Любомир Ненков  - I клас

                 Теодора Кукова     - VII клас

IV място:  Вергиния Гюрова - VII клас 

VI място:  Кирил Кирилов     - VI клас

                  Мартин Пъхнев     - VI клас

Поздравления за отличното представяне!

    На есенния кръг на международния турнир „Математика без граници” (18 - 26.10.2014 г.) шестокласникът Николай Георгиев отново се представи достойно. Предстои му участие и в следващите кръгове на състезанието.

    Ако искате  да се информирате за турнира , разгледайте интернет страницата му:

 www.mathematicalmail.com.

    Ротари клуб гр.Гоце Делчев организира конкурс по случай 1-ви ноември - ден на Народните будители.

  С почетни грамоти бяха наградени ученичките от V-в клас- Мария Миликина и Ива Параскова. Те участваха в конкурса с есета на тема "Народните будители - вечни и святи". 

Поздравления за успеха !

    През месец октомври 2014г. в град Петрич бе проведен IV международен турнир по борба "Серафим Бързаков".

   От участвалите 120 борци в категория 47 кг. се отличиха с призови места нашите ученици:       

     Георги Тропчев (6-а) - II място

     Йоан Карамфилов    - III място

    Поздравления за успеха !

    Светослав Георгиев ( 6-в) извоюва трета награда на конкурса за певци на изворни песни, който се проведе в рамките на международния фестивал "Пирин фолк 2014". 

Поздравления за успеха !

    Гергана Сарандова ( 4-б )
грабна второ и трето място в международния турнир по плуване "Икономика 2014" в град Серес, Гърция. 

Поздравления за успеха !

 

 

    Николай Николаев Георгиев 
от 5-б клас постигна изключителни резултати по математика през учебната 2013/2014г. - максимален брой точки на областния кръг на олимпиадата по математика и максимален брой точки на Великденското математическо състезание.

Ученици допуснати за участие в Национално финално състезание ( I - IV клас )
на 22.04.2014 год.

РЕЗУЛТАТИ
от Национално финално състезание 

за ученици от I - IV клас

 22.04.2014

Резултати

от областен кръг на национална олимпиада
по биология и здравно образование - 09.03.2014г
.

 

От явилите се 86 ученици на областния кръг за участие в националния кръг са предложени 19 ученици, като трима са от Сандански. С гордост отбелязваме, че двамата от тях са от нашето училище:

Резултати от състезанието
"Аз, природата и светът"

I - IV клас

(19.12.2013г.)

Резултати от състезанието
"Аз и числата"

I - IV клас

(28.01.2014г.)

Резултати от състезанието
"Аз общувам с Европа"

II - IV клас

(25.02.2014г.)

Резултати от състезанието
"Аз рисувам"

I - IV клас

(20.11.2013г.)

Резултати

от областен кръг на национална олимпиада
по история и цивилизация - 04.02.2014г.

 

От общ брой 100 точки:

Антония Тренкова - вицешампион от

републиканските първенства по джудо и самбо - 2014г.

(момичета 10 - 12 год. ) 

Класирани ученици на Великденкото математическо състезание-12.04.2014г.

Резултати от "Лингвистично кенгуру"
 14.04.2013год.

IV клас

1. Мартин Пъхнев         -180 точки
2. Йорданка Димитрова -150 точки
3. Николай Георгиев     - 145 точки
4. Росица Мигдалова    - 135 точки
5. Зоя Стаменова          - 100 точки

V – VI клас

1. Йоанна Угринова    - 175 точки  (VI клас)
2. Любов Крумова       -145 точки
3. Лора Стойчева        -145 точки
4. Стефани Върколова -135 точки
5. Виктория Андонова  - 90 точки
6. Роберто Иванов       - 80 точки  (VI клас)
7. Теодора Кукова      -  75 точки
8. Адриан Шилова      -  55 точки 
9. Огнян Граматиков   -  45 точки
10. Весела Георгиева -  40 точки

VII клас

1. Кирил Голов            - 175 точки
2. Катерина Иванова   - 140 точки
3. Веселин Митев       - 130 точки
4. Ивана Каменарова  - 115 точки
5. Ивана Атанасова     - 100 точки
6. Маргарита Тагарева  - 80 точки
7. Юлия Цекова            - 45 точки

Класирани ученици на Великденкото математическо състезание-20.04.2013г.

2клас:  Надежда Бузова     -  V-то място

3клас:  Васил Стойков        -  V-то място
5клас:  Виктория Митова    -   3-то място
            Венцислав Костов  -   3-то място

            Стефан Хаулев        -  V-то място

            Стефани Върколова - VI-то място

6клас:  Благовест Костадинов-V-то място
7клас:  Калина Раклеова -   I-во място 

             Сибел Митова     -  VI-то място

Кирил Голов (VII-г) - участник в националната олимпиада по физика и астрономия.

Класирани ученици за Национална викторина по История на България

1. Лора Стойчева            -  5-б клас

2. Лъчезар Анталавичев  - 5-г клас

3. Димитър Стоев             - 6-а клас

4. Благовест Костадинов  - 6-г клас

5. Борислава Бърдарска  - 7-а клас

6. Калина Раклеова          - 7-а клас

7. Теодора Андонова        - 7-а клас

8. Славинка Костадинова  - 7-б клас

9. Илияна Тренкова           - 7-б клас

10.Кирил Голов                 - 7-г клас

Иван Роянов​ (III-a) е многократен носител на награди от Националното първенство Шотокан Карате До в гр. Габрово.    

Републиканското първенство по Самбо София-20.04.2013г. 

Класирани ученици на​  Коледното математическо състезание,(8.12.2012г.)

2клас:  Надежда Бузова    -   3-то място

3клас:  Васил Стойков       -   4-то място

4клас:  Николай Георгиев  -   5-то място

5клас:  Виктория Митова   -   2-ро място

             Лора Стойчева       -   3-то място

             Венцислав Костов -   4-то място

7клас:  Кирил Голов            -   2-ро място

             Теодора Андонова  -   6-то място

​  Мария Каменарова - IV-в, Калина Трайкова - IV-б и Мартин Пъхнев - IV-а клас - класирани за национален кръг на състезанието по музика "Ключ за музиката". ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>