(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

РЕЗУЛТАТИ
от ВЕЛИКДЕНСКО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ - 12.04.2014г.

УСЛОВИЯ НА ЗАДАЧИТЕ
от ВЕЛИКДЕНСКО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ - 12.04.2014г.

Резултати от състезанието
"Аз, природата и светът"

I - IV клас

(19.12.2013г.)

Резултати от състезанието
"Аз и числата"

I - IV клас

(28.01.2014г.)

Резултати от състезанието
"Аз рисувам"

I - IV клас

(20.11.2013г.)

Резултати от състезанието
"Аз общувам с Европа"

II - IV клас

(25.02.2014г.)

IMG_1529.JPG

Резултати

от областен кръг на национална олимпиада
по история и цивилизация - 04.02.2014г.

 

От общ брой 100 точки:

Антония Тренкова - вицешампион от

републиканското първенство по джудо - 2014г. 

Класирани ученици на Великденкото математическо състезание-12.04.2014г.

Резултати от "Лингвистично кенгуру"
 14.04.2013год.

IV клас

1. Мартин Пъхнев         -180 точки
2. Йорданка Димитрова -150 точки
3. Николай Георгиев     - 145 точки
4. Росица Мигдалова    - 135 точки
5. Зоя Стаменова          - 100 точки

V – VI клас

1. Йоанна Угринова    - 175 точки  (VI клас)
2. Любов Крумова       -145 точки
3. Лора Стойчева        -145 точки
4. Стефани Върколова -135 точки
5. Виктория Андонова  - 90 точки
6. Роберто Иванов       - 80 точки  (VI клас)
7. Теодора Кукова      -  75 точки
8. Адриан Шилова      -  55 точки 
9. Огнян Граматиков   -  45 точки
10. Весела Георгиева -  40 точки

VII клас

1. Кирил Голов            - 175 точки
2. Катерина Иванова   - 140 точки
3. Веселин Митев       - 130 точки
4. Ивана Каменарова  - 115 точки
5. Ивана Атанасова     - 100 точки
6. Маргарита Тагарева  - 80 точки
7. Юлия Цекова            - 45 точки

Класирани ученици на Великденкото математическо състезание-20.04.2013г.

2клас:  Надежда Бузова     -  V-то място

3клас:  Васил Стойков        -  V-то място
5клас:  Виктория Митова    -   3-то място
            Венцислав Костов  -   3-то място

            Стефан Хаулев        -  V-то място

            Стефани Върколова - VI-то място

6клас:  Благовест Костадинов-V-то място
7клас:  Калина Раклеова -   I-во място 

             Сибел Митова     -  VI-то място

Кирил Голов (VII-г) - участник в националната олимпиада по физика и астрономия.

Класирани ученици за Национална викторина по История на България

1. Лора Стойчева            -  5-б клас

2. Лъчезар Анталавичев  - 5-г клас

3. Димитър Стоев             - 6-а клас

4. Благовест Костадинов  - 6-г клас

5. Борислава Бърдарска  - 7-а клас

6. Калина Раклеова          - 7-а клас

7. Теодора Андонова        - 7-а клас

8. Славинка Костадинова  - 7-б клас

9. Илияна Тренкова           - 7-б клас

10.Кирил Голов                 - 7-г клас

Антония Тренкова- II място

Илияна Тренкова (7-б) - III място

Иван Роянов​ (III-a) е многократен носител на награди от Националното първенство Шотокан Карате До в гр. Габрово.    

Републиканското първенство по Самбо София-20.04.2013г. 

Класирани ученици на​  Коледното математическо състезание,(8.12.2012г.)

2клас:  Надежда Бузова    -   3-то място

3клас:  Васил Стойков       -   4-то място

4клас:  Николай Георгиев  -   5-то място

5клас:  Виктория Митова   -   2-ро място

             Лора Стойчева       -   3-то място

             Венцислав Костов -   4-то място

7клас:  Кирил Голов            -   2-ро място

             Теодора Андонова  -   6-то място

​  Мария Каменарова - IV-в, Калина Трайкова - IV-б и Мартин Пъхнев - IV-а клас - класирани за национален кръг на състезанието по музика "Ключ за музиката". ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>